Одною з основних навичок порятунку життя є правильний виклик швидкої медичної допомоги.

Від того яку інформацію ми надамо диспетчеру, залежить коли та яка приїде бригада. Так, бригади не однакові, та кожна має свій профіль. На ДТП приїде бригада травми, а на підозру інфаркту- реанімобіль.

Завдання людини яка викликає «швидку» допомогти диспетчеру зорієнтуватися в тому, що сталося та прислати саме ту бригаду яка буде найбільш корисною.

Найголовніше для людини що телефонує, це зберігати спокій !
Є 5 основних питань які Ви повинні вказати диспетчеру.

1) Що сталося?
Поясніть диспеччеру причину дзвінка та опишіть обставини того що сталося. Напр.- Автівка збила пішохода…; мій колега схопився за груди а потім впав.!!! Якщо ви не були свідком але поруч є люди які це бачили то вкажіть диспетчеру – Зі слів свідків трапилося те…!
(Увага, якщо Ви не володієте інформацією про випадок то повідомте про це диспетчера і в неякому разі не вигадуйте!!!)

2) Де це сталося?
Де знаходиться місце події, якщо мова йде про квартиру то необхідно вказати повну адресу, номер під’їзда, поверх, код домофону. Якщо подія відбулася на вулиці то необхідно вказувати кілька орієнтирів (в якості орієнтиру можуть бути магазини, церкви, пам’ятники то що), якщо є необхідність то повідомте диспетчера що «швидку» може зустріти людина біля вказаного орієнтиру напр.- Біля входу в парк по вулиці Бандери Вас зустріне чоловік в білій сорочці!
Але Ви повинні бути впевнені що людина яку Ви посилаєте на зустріч «швидкій» її дочекається!!! Якщо подія трапилась на трасі то в якості орієнтира використовуйте кілометрові стовпчики.

3) Кількість постраждалих?
Бригада Швидкої Медичної Допомоги може прийняти на борт тільки одного постраждалого! Якщо в Вас є декілька чоловік що постраждали то необхідно про це повідомити диспетчера. Напр.- Трапилось ДТП в нас ДВА постраждалих! Також якщо серед постраждалих є діти чи жінки з ознаками вагітності то про це обов’язково необхідно повідомляти!

4) Стан постраждалих?
Потрібно вказати стан свідомості постраждалого, наявність дихання і які має травми в наявності. Дуже важливим є вказати, чи надана постраждалому допомога і в якому об’ємі.
Напр.- «Постраждалий без свідомості, дихання часте 8/10, поранень не бачу, перекладаю в стабільне бокове положення»
Напр.- «У постраждалого відсутнє дихання, буду проводити СЛР (серцево легеневу реанімацію)!»

5) Хто я?
Обов’язково вкажіть диспетчеру свої данні- ім’я, прізвище, контактний номер телефону! Тим самим Ви даєте знати що це не хибний виклик, Ви контролюєте ситуацію та очікуєте на допомогу!

Ви повинні пам’ятати що розмову завжди закінчує диспетчер Швидкої Допомоги! Також диспетчер може задавати Вам уточнюючі питання, зберігайте спокій та намагайтесь чітко відповідати на них!

Виклик швидкої допомоги- це простий навик, який може врятувати життя близькій Вам людині та не згаяти дорогоцінний час на її порятунок!

Author:Lelyakin O.

#44tc, #emsa, #firstaid


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *